It kā jau visiem vēl brīvi domājošiem ļaudīm vajadzētu zināt, kas ir Alekss Džounss (Alex Jones), Infowars.com un Prisonplanet.com dzinējs. Nezinu, kādi psihotronie ģeneratori pavērsti pret Rīgas un visas Latvijas iemītniekiem, taču sajūta pārliecinoša – visi paciešas, visi visu pieņem, pamazām zaudējot jēgu un samaņu, garīgi ģībst pie TV un datoru ekrāniem. Mēs esam kolosāla globālās nelaimes plānotāju veiksme. Mēs esam tik pasīvi, kā āfrikāņi, kas tādi ir no cilšu kariem, hroniska bada un Colas. Latvijā ir teju vai ātrākais internets pasaulē, taču tā lietotāji teju vai ar lēnāko apjēgšans ātrumu. Vai tiešām vēl ir kāds no saprātu nezaudējušo vidus, kas domā, ka LV valdībai ir kaut viena ideja, kā glābt bojāejošo valsti? Es tādu nevaru pamanīt jau 20 gadus. Ir pāris ideālistu, kas, ar varu atraudamies no politekonomiskās zemes, mēģina mūs pacelt nacionāla ideālisma ar praktisko dzīvi nekādi nesaistīta dvēseliskuma gaisā. Mirkļiem tas izdodas un pat trankvilizē, taču pēcjūsmas paģirās viss nostājas vecajās vietās, kad atkal un atkal top skaidrs: esošās LV sistēmas matrica ir kopējās globālās matricas pabiru pavēnis, kam ar tautas reālo dzīvi, trūkumu, bezcerību nav nekāda sakara. Arī šie ideālisti ir no tās pašas matricas. Ja tā nebūtu, viņu kaut pieminētu tēmas, par kurām savā simpātiski piesmakušajā tembrā dedzīgi ducina Alekss Džounss. Vai kāds parlamentāriešu līmenī varētu nezināt, kas notika 2009.gada klimata samitā? Pie mums taču joprojām maļ veco dziesmu, it kā mīts par cilvēka ietekmi uz klimata izmaiņām sen atmaskots. Atvainojos tiem, kas šo video jau noskatījušies tā iznākšanas dienā, bez krievu tulkojuma. Arī tiem, kas no rīta līdz vakaram seko to aktivitātēm un atziņām, kas pret globālā posta matricas menedžeriem tomēr vēl cīnās. Lai gan… laikam murgoju. Jo sāku skaitīt, cik zinu tos, kas Latvijā saprot, kas notiek ar valsti un pasauli. Pietika ar abu roku un vienas kājas pirkstiem.